RustGamblingReviews

Vertaile

Vertaile Rust gambling -sivustoja rinnakkain

Vertailutaulukko asettaa rinnakkain kaikki kymmenen arvostelemaamme Rust gambling -sivustoa samalla datalla, jonka perusteella ne pisteytämme: arvosanat, pelit, maksutavat, tukikanavat ja rajoitukset. Kaikki tiedot perustuvat omiin testeihimme, jotka ajoimme viimeksi lokakuussa 2026.

Taulukosta on eniten hyötyä, kun sinulla on jo lyhyt lista ehdokkaita. Sen alla käymme läpi, mitkä asiat oikeasti erottavat sivustot toisistaan ja mitkä näyttävät joka paikassa samalta.

Suora vertailu

vs
Ominaisuus RustEasy RustClash RustyLoot Howl.gg RustBattle Bandit.Camp RustReaper RustMagic RustyPot RustChance
Pisteet4.6/54.2/54.0/53.7/53.7/53.5/53.2/53.2/52.9/52.5/5
Luottamus & turvallisuus9.38.58.07.57.57.06.56.56.05.0
Maksunopeus9.48.58.07.57.57.06.56.56.05.0
Bonusarvo8.98.07.57.07.06.56.06.05.54.5
Pelivalikoima9.09.08.58.08.07.57.07.06.05.5
Käyttökokemus9.38.58.07.57.57.06.56.56.05.0
Tuki9.18.07.57.07.06.56.06.05.54.5
Tervetuliaistarjous+5 %:n talletusbonus3 ilmaista casea + 5 %:n talletusbonus$2.00 ilmaiseksi rekisteröitymisestä + lisää25 %:n välitön rakeback-boosti$2.00 + 3 ilmaista casea$0.15 ilmaiseksi rekisteröitymisestä$0.50 ilmaiseksi rekisteröitymisestä3 ilmaista casea + 5 %:n talletusbonus$1.00 ilmaiseksi rekisteröitymisestä$0.50 ilmaiseksi rekisteröitymisestä
KoodiCSGOCORNCSGOCORNNEWCORNCSGOCORNCORNNEWCORNCSGOCORNCSGOCORNCSGOCORNCSGOCORN
Perustettu2017202120222017202420212021202320172019
Min. talletus$5$5$5$5$5$5$5$5$5$5
Provably fair
Nostotavat
Rust-skinit
CS2-skinit
Kortti
Lahjakortit
Pankkisiirto
Bitcoin
Ethereum
Litecoin
Solana
Tether
USD Coin
Tron
XRP
BNB
Dogecoin
Pelimuodot
Coinflip
Mines
Case battles
Case opening
Ruletti
Upgrader
Plinko
Jackpot
Crash
Blackjack
Wheel
Slotit
Dice
Live-kasino
Keno
Baccarat
Limbo
RajoitettuUS, GBUS, GBUS, GBUS, GBUS, GBUS, GBUS, GBUS, GBUS, GBUS, GB
VieraileVieraileVieraileVieraileVieraileVieraileVieraileVieraileVieraileVieraile

Vieritä sivulle nähdäksesi kaikki sivustot tai valitse yllä kaksi ja vertaile niitä suoraan.

Aloita eroista

Osa tiedoista on kaikilla sivustoilla samat, ja sekin on hyvä tietää. Nykyisen datamme mukaan kaikilla kymmenellä sivustolla minimitalletus on $5, pelit ilmoitetaan provably fair -peleiksi, vakiomuotoista KYC-vaatimusta ei ole listattu ja Yhdysvaltain sekä Ison-Britannian pelaajat on rajattu pois. Mikään näistä ei erota sivustoja toisistaan.

Todelliset erot löytyvät maksuista, peleistä ja tuesta:

  • RustEasy on ainoa sivusto, joka ottaa vastaan ja maksaa ulos CS2-skinejä.
  • Howl.gg on ainoa, jolla on pankkisiirrot.
  • RustyPotilla ei ole kryptoa lainkaan, ja RustChancella ei ole korttivaihtoehtoa.
  • Crash löytyy neljältä sivustolta, jackpot viideltä ja coinflip kahdeksalta.
  • RustyPot on ainoa sivusto ilman live chatia, ja sen tuki hoituu sähköpostilla ja Discordissa.

Lue pisteet yhdessä

Kokonaispisteet ovat painotettu keskiarvo, ja luotettavuus sekä kotiutukset muodostavat siitä 46 %. Kaksi samoihin kokonaispisteisiin yltävää sivustoa voi päätyä niihin hyvin eri reittejä, joten katso luotettavuus- ja kotiutuslukemat ennen muuta. Korkea pelivalikoiman pistemäärä ei korvaa heikkoa kassaa. Täydet painotukset ja menetelmä löytyvät arviointisivultamme.

Rajaa lista

Nopea tapa käyttää taulukkoa: päätä yksi asia, jota et voi jättää pois, esimerkiksi pelimuoto, maksutapa tai live chat, ja poista kaikki sivustot, joilta se puuttuu. Valitse sitten jäljelle jääneistä se, jolla on korkein luotettavuuspistemäärä.

Jos tärkein vaatimuksesi on yksittäinen peli tai kryptokotiutukset, ranking-sivumme tekevät rajauksen jo puolestasi, esimerkiksi case battle -ranking ja kryptoranking. Ennen kuin talletat minnekään, lue suosikkisi koko arvostelu arvosteluosiostamme ja tarkista nykyinen tarjous bonuskoodisivulta.