RustGamblingReviews

Porównaj

Porównaj strony z gamblingiem w Rust obok siebie

Tabela porównawcza zestawia wszystkie dziesięć recenzowanych przez nas stron z gamblingiem w Rust na podstawie tych samych danych, według których je oceniamy: ocen, gier, metod płatności, kanałów wsparcia i ograniczeń. Wszystko pochodzi z naszych własnych testów, ostatnio przeprowadzonych w październiku 2026.

Najlepiej sprawdza się, gdy masz już krótką listę. Pod tabelą wskazujemy, które szczegóły naprawdę odróżniają serwisy, a które wszędzie wyglądają tak samo.

Jeden na jednego

vs
Cecha RustEasy RustClash RustyLoot Howl.gg RustBattle Bandit.Camp RustReaper RustMagic RustyPot RustChance
Ocena4.6/54.2/54.0/53.7/53.7/53.5/53.2/53.2/52.9/52.5/5
Zaufanie i bezpieczeństwo9.38.58.07.57.57.06.56.56.05.0
Szybkość wypłat9.48.58.07.57.57.06.56.56.05.0
Wartość bonusów8.98.07.57.07.06.56.06.05.54.5
Różnorodność gier9.09.08.58.08.07.57.07.06.05.5
Wygoda korzystania9.38.58.07.57.57.06.56.56.05.0
Wsparcie9.18.07.57.07.06.56.06.05.54.5
Oferta powitalna+5% bonusu od wpłaty3 darmowe skrzynki + 5% bonusu od wpłaty$2.00 za darmo na start + więcejNatychmiastowy boost rakebacku 25%$2.00 + 3 darmowe skrzynki$0.15 za darmo na start$0.50 za darmo na start3 darmowe skrzynki + 5% bonusu od wpłaty$1.00 za darmo na start$0.50 za darmo na start
KodCSGOCORNCSGOCORNNEWCORNCSGOCORNCORNNEWCORNCSGOCORNCSGOCORNCSGOCORNCSGOCORN
Rok założenia2017202120222017202420212021202320172019
Min. depozyt$5$5$5$5$5$5$5$5$5$5
Provably fair
Metody wypłat
Skiny Rust
Skiny CS2
Karta
Karty podarunkowe
Przelew bankowy
Bitcoin
Ethereum
Litecoin
Solana
Tether
USD Coin
Tron
XRP
BNB
Dogecoin
Tryby gier
Coinflip
Mines
Case battles
Otwieranie skrzynek
Ruletka
Upgrader
Plinko
Jackpot
Crash
Blackjack
Koło fortuny
Sloty
Dice
Kasyno na żywo
Keno
Baccarat
Limbo
OgraniczeniaUS, GBUS, GBUS, GBUS, GBUS, GBUS, GBUS, GBUS, GBUS, GBUS, GB
OdwiedźOdwiedźOdwiedźOdwiedźOdwiedźOdwiedźOdwiedźOdwiedźOdwiedźOdwiedź

Przewiń w bok, aby zobaczyć wszystkie strony, albo wybierz powyżej dwie, żeby porównać je bezpośrednio.

Zacznij od tego, co się różni

Niektóre szczegóły są identyczne wszędzie, co samo w sobie warto wiedzieć. W naszych aktualnych danych wszystkie dziesięć serwisów ma minimalną wpłatę $5, deklaruje gry jako provably fair, nie wymaga standardowego KYC i blokuje graczy z USA i Wielkiej Brytanii. Żadna z tych cech nie pomoże wybrać jednego serwisu zamiast drugiego.

Prawdziwe różnice są w płatnościach, grach i wsparciu:

  • RustEasy jako jedyny przyjmuje i wypłaca skiny z CS2.
  • Howl.gg jako jedyny ma przelewy bankowe.
  • RustyPot w ogóle nie ma krypto, a RustChance nie ma płatności kartą.
  • Crash jest na czterech serwisach, jackpot na pięciu, a coinflip na ośmiu.
  • RustyPot jako jedyny nie ma czatu na żywo, zamiast niego oferuje e-mail i Discord.

Czytaj oceny razem

Ocena ogólna jest średnią ważoną, a zaufanie i wypłaty stanowią 46% jej wartości. Dwa serwisy o podobnej ocenie ogólnej mogą dojść do niej zupełnie różnymi drogami, więc zanim spojrzysz na resztę, sprawdź wyniki za zaufanie i wypłaty. Wysoka ocena za różnorodność gier nie rekompensuje słabej kasy. Pełne wagi i metodę opisujemy na stronie jak oceniamy.

Zawęź wybór

Prosty sposób na korzystanie z tabeli: ustal jedną rzecz, bez której się nie obejdziesz, na przykład tryb gry, metodę płatności albo czat na żywo, i odrzuć każdy serwis, który jej nie ma. Z tych, które zostaną, wybierz ten z najwyższą oceną zaufania.

Jeśli twoim warunkiem jest jedna gra albo wypłaty w krypto, nasze rankingi już to filtrują, na przykład ranking case battle i ranking krypto. Zanim gdziekolwiek wpłacisz, przeczytaj pełną recenzję wybranego serwisu w dziale recenzji i sprawdź aktualną ofertę na stronie kodów promocyjnych.